Niczym nie ograniczona kreacja, rekomendacje ulubionych produktów i angażujący kontent 

Metapic łączy marki i sklepy online z internetowymi twórcami 

Zarejestruj się

Agencja Influencer Marketing

Kontakt

Influencer

Sign up

Marka

Kontakt

Dołącz do nas

Legs on a fluffy carpet surrounded by a computer, sunglasses, notebooks, magazine and headphones

Jak to działa?

Połączenie 35 tys. internetowych twórców z ponad 2 tys. marek jest sporym wyzwaniem. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszego rozwiązania. Wybierz opcję poniżej i dowiedz się więcej.

InfluencerMarka

Twórcy

Zaufali nam

åhlens logo
arket logo
babyshop logo
cocopanda logo
douglas logo
ellos logo
empik logo
gina tricot logo
happy plugs logo
nouw logo
na-kd logo
reserved logo
spartoo logo

Nouw Media AB

“Together with Metapic we deliver a totally integrated solution inside our own platform. It has been a successful collaboration to activate our influencer network, build content, monetize it and improve recruitment.”

Sanna Jörnvik Influencer

“With Metapic I can always create my own unique content, whenever and wherever, in an easy and innovative way.”

Kraje Nordyckie

Tobias Sjödin
tobias@metapic.com

Niemcy

Yannick Möller
yannick@metapic.com

Włochy

Luca Virani
luca@metapic.com

Polska

Magdalena Wronka Majak
magdalena@metapic.com

Hiszpania

Alejandra Campos
alejandra@metapic.com

Francja

Willy Weingartner
willy@metapic.com